اندیشه ام و نیایشم

به نام او كه بخشنده و مهربان است، او كه زنده و حاضر است او كه نزديك است و دوست داشتني است. او كه آرام قلب است جان جان است و روح روح. به نام او كه زندگيم براي او كه هستيم فداي او.

بنام معبودم، روحم، سرورم و به نام معشوقم . به آن زيبايي مي انديشم،كه زمان را به فراسو برد به دنيايي كه هيچ چيز ديگري نمي شناسد ، جايي كه همه چيز پاك است و ناب و نيكو و انسانها آرزومند كه يار يكديگر باشند جايي كه كشف، خود راه و رسم زندگي است. و هراسي از شكست در دلها نيست.جايي كه خدا در وجود يكايك ما حضور دارد ، و براي همه حقيقت او آشكار است.

 به زماني مي انديشم رها از رنج ، و جايي كه نوميدي به آن راه ندارد جايي كه عشق غنايي پيوسته يافته است، تا انسانها را تا ابد به هم پيوند دهد به آن مي انديشم كه تمام اين ها روزي حقيقت يابند.

/ 15 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mm312

سلام... ان شاء ا... اينطوری بشه ... موفق و شاد باشی.

متين

سلام هميشه اينگونه بوده که مردان بزرگ آرزوهای کوچک دارند.... خيلی با احساس مينويسی...

خلود

اندیشه ام و نیایشم . و اين بهترين انديشه و نيايش هست ... . خدا را می توان در دل يافت...او را که بيابی وجودت عشق در بر می گيرد...عشق خدا....و همين عشق باعث می شود شما را به اين ارزوها برساند...هر چند که شاد نباشی ولی شادی را در شادی دیگران می بینی...عشق واقعی را در عشق به بندگان خدای عاشقان می بینی..... . شاد باشید در بناه خدای عاشقان .

آرام

سلام وقتی چشمان خسته ات را بر روی تمام دورنگی ها می بندی ، وقتی دست های خالی از یاریت را نگاه می کنی ، وقتی آن قدر گریه کنی که دیگر اشکی منتظر جاری شدن از چشمانت نیست و وقتی دنبال آغوشی پر از محبت می گردی ، مطمئن باش که مهربان تر از خدا نخواهی یافت . به سویش برو ، او با آغوش باز منتظر توست ... یاس من جوونه زده ... علی علی

يکا

سلام سلام همراه با شیادان در گردش به دور حوض نقاشی ، نه درون آن ، که به بدر افتادیم

ستاره

سلام او هر لحظه به تو می نگرد ای کاش ميديدی زيبا بود و موفق باشی به روزم بيا

سوژا

سلام دوسته عزیز وبلاگ بسیار جالبی داری اگر دوست داشتی می توانیم تبادله لینک کنیم به من هم سری بزن خوشحالم می کنی

مجيد

سلام دوست خوبم.........به وبلاگم دعوتت ميکنم...........