آزمون

راهبی می گفت : گاهی خداوند برکتی را پس می گیرد تا در درک بهتر آن به شخص کمک کند .خداوند می داند یک روح را تا چه اندازه می تواند بیازماید ... و هرگز از آن اندازه فراتر نمی رود.

در چنین مواقعی هرگز نمی گوئیم (( خداوند مرا ترک کرده . )) اگر خداوند آزمون دشواری را بر ما تحمیل کند، همواره الطاف کافی نیز نصیب ما می کند حتی شاید بیشتر از کافی . تا با این آزمون روبرو شویم.

 هنگامی که خود را دور از حضور خداوند می یابیم ،باید از خود بپرسیم : آیا می فهمم چگونه باید از آنچه خداوند بر سر راهم قرار داده استفاده کنم.

/ 3 نظر / 9 بازدید

سلام ، خسته نباشید ! ما پزشکان نیز چنان سایر انسانها فاقد درد نیستیم . یک دکتر دلسوز درد بیمارش را نیز بدوش دارد. وظیفه یک دکتر احساس مسئولیت در قبال بیمار و خانواده اش می باشد . البته حل گرفتاریهای مالی بیماران مربوط به نهاد هایی خاص میباشد .لیکن ما امیدواریم پزشکان نسبت به بیماران تهیدست دارای انعطاف ، بخشندگی و همکاری بیشتری باشند. شکوفه های لبخند بر لبانتان شکوفا باد. با احترام تورکمن مدیکال www.turkmenmedical.persianblog.ir

خلود

هر سختی در راه انسان در واقع هديه خداوند هست چرا که انسان ياد می گيريد چگونه با انها کنار ايد و به صبر و تجربه انسان می افزايد .......................

پريا

سلام دوست من من واقعا با اين مطالبی که نوشته ايد موافقم . تا آنجايی که خودم يادم می آيد هر وقت در کاری شکست خوردم مدتی نگذشته که به حکمت آن پی برده ام و انگيزه ام برای رسيدن به موفقيت بيشتر شده . راست ميگن که : خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشايد در ديگری موفق باشی يا علی راستی يه خواهشی داشتم .اين دفعه اگر به کلبه درويشی من آمديد ايميل خود را بگذاريد تا هر وقت آپديت کردم شما را خبر کنم .ممنون.