ايوب

استاد می گوید :

اگر سفر شما دشوار است، به ندای قلب خود گوش بسپرید. بکوشید تا آنجا که می توانید، با خود صادق باشید، و مطمئن شوید که به راستی راه خود را می پیمایید و بهای رویاهایتان را می پردازید.

اگر چنین می کنید و با این حال زندگی تان دشوار است، لحظه ای می رسد که شکایت حق شماست. اما این کار را با احترام انجام دهید، همچون کودکی که به والدین اش شکایت می برد . اما درخواست توجه و یاری بیشتر را از یاد نبرید. خداوند پدر ومادر ماست، و والدین برای فرزندان خود همواره بهترین را می خواهند. ممکن است  فر آیند آموزش با فشار زیادی همراه بوده باشد، و درخواست برای یک توقف کوتاه و کمی مهربانی هیچ خرجی ندارد .

اما هرگز اغراق نکنید ."ایوب " در زمان مناسب شکوه کرد، و مایملکش به او باز گردانده شد. "العفید" بیش از حد شکایت کرد، و خداوند دیگر به سخنانش گوش نداد.

پائو لو کوئلیو

/ 3 نظر / 14 بازدید
عرشیا ( شب ايرانی )

تقديم به اولين قلبي كه فرو ريخت تقديم به اولين دلي كه عاشق شد تقديم به اولين لبخندي كه خشكيد وتقديم به تمامي دلهاي شكسته ومنتظر وتقديم به تو اي تك ستاره شهر تنهايي من. معناي زنده بودن من با تو بودنست سلام ای غریبه اشنا در یک کلام زیبا بود بهترینها رو برات ارزو میکنم راستی تونستی به منم سر بزن

مبارز حق

سلام دوست خوبم روح بيدار به روز شد. منتظر حضورت هستم.

آفتابگردان

حضورت پر از لطف بود ممنون ازت متن تو هم واقعا زيبا و آگاهي بخشه گوش سپردن به قلب و صادق بودن با خود خيلي مهمه آخه منيت به قدري مكارانه عمل مي‌كنه كه خيلي وقت‌ها آدم گول خودش رو مي‌خوره... يعني با خودش هم صادق نيست... چيزهاي ديگه رو با نداي قلبش اشتباه مي‌گيره ادامه متن هم در مورد نحوه ارتباط با خدا خيلي عالي و راهگشاست ...مثل ایوب... اشتباه خيلي از ماها تو همين نكته‌هاست... من بازم به روزم... اگه دوست داشتي حضورت خوشحالم مي‌كنه... راستی ممنون از لينک يه دفعه ديدمش ... منم لينکت رو می‌گذارم...به اميد خدا... منتظرم